Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Poradniki rynkowe

Czysto znaczy wydajnie

Kto zapewni pracownikom komfortowe warunki pracy (temperatura, wilgotność, oświetlenie, wymiana powietrza), może liczyć na wzrost produktywności nawet o 20 proc.! Kto zapewni pracownikom komfortowe warunki pracy (temperatura, wilgotność, oświetlenie, wymiana powietrza), może liczyć na wzrost produktywności nawet o 20 proc.! materiały prasowe
Zła jakość powietrza w miejscach pracy nie tylko zagraża zatrudnionym, ale też przynosi ogromne straty pracodawcom. Powinni oni pamiętać, że inwestycja w dobry system wentylacyjny zawsze się opłaci.

Wiele mówi się o problemie jakości powietrza w Polsce. Zwłaszcza w okresie zimowym i wiosennym otrzymujemy często komunikaty o zbyt wysokim poziomie zanieczyszczeń, przestrzegające nas przed długim przebywaniem na dworze, bieganiem czy jazdą na rowerze. Może wydawać się, że w domu czy pracy oddychamy lepszym powietrzem, skoro tam nie ma starych pieców węglowych ani spalin z samochodów. Niestety, także w miejscach pracy jesteśmy narażeni na zanieczyszczenia powietrza.

Samo hasło „zanieczyszczenia powietrza” jest bardzo szerokie i obejmuje wiele różnych problemów.

Polityka 20.2022 (3363) z dnia 10.05.2022; Biura i magazyny; s. 62
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >