„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Społeczeństwo

Kaz do dechy

Kaz Waleczny

Kazimierz Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Darek Golik / Forum
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz nie jest już atrakcyjny politycznie, biznesowo ani nawet towarzysko. A jako przyszły uczestnik walk w klatce stracił resztki powagi.
Kazimierz Marcinkiewicz podczas treningu.Mateusz Jagielski/EAST NEWS Kazimierz Marcinkiewicz podczas treningu.

O zaplanowanej na czerwiec gali mieszanych sztuk walki z udziałem 61-letniego ekspremiera napisały nawet branżowe portale. Choć ani to gala, bo przecież trwa pandemia i wątpliwe, czy publiczność, zaproszona do hotelu Marriott, w ogóle będzie mogła się pojawić. Ani tym bardziej mieszane sztuki walki, zwłaszcza w wykonaniu niemającego do tej pory z nimi styczności Marcinkiewicza. Jak również jego rywala – Rafała Collinsa.

Rafał, w duecie z bratem Grzegorzem zyskali sławę jako właściciele firmy zajmującej się nadawaniem luksusowym samochodom szpanerskiego wyglądu na indywidualne zamówienie klientów.

Polityka 15.2021 (3307) z dnia 06.04.2021; Społeczeństwo; s. 32
Oryginalny tytuł tekstu: "Kaz do dechy"
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Jak zostałem obrońcą życia. Reporter „Polityki” na szkoleniu antyaborcyjnym

Projekt ustawy zakazującej aborcji, homofobusy, banery ze zdjęciami abortowanych płodów. By przebić się ze swoim przekazem, Fundacja Pro – Prawo do życia idzie szeroko. Szeroko też werbuje, bo również wśród dziennikarzy „Polityki”.

Mateusz Witczak
03.12.2021