Świat

Z rejestracją do Kanady

Elektroniczna rejestracja przy wjeździe do Kanady jest już obowiązkowa. Dobrze o tym pamiętać. Elektroniczna rejestracja przy wjeździe do Kanady jest już obowiązkowa. Dobrze o tym pamiętać. Wikipedia

Ottawa przypomina o elektronicznej rejestracji przed podróżą do Kanady. Electronic Travel Authorization, w skrócie eTA, obowiązuje obywateli wszystkich krajów, które z Kanadą mają ruch bezwizowy, m.in. Polaków. Wniosek, w którym podaje się dane osobowe, numer paszportu, informacje o wykonywanym zawodzie, dane pracodawcy czy posiadane środki na podróż, trzeba wypełnić, po angielsku albo francusku, co najmniej 72 godziny przed wylotem.

Polityka 18.2016 (3057) z dnia 26.04.2016; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 11

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Za murami seminariów. Co chłopaków tam pcha? Jak sobie radzą?

Dziś mamy w Polsce ponad 70 seminariów, gdzie klerycy przez sześć lat są przygotowywani do swego zawodu.

Adam Szostkiewicz
24.09.2021