Mea pulpa
Kogo słuchać???
Dorota Gardias, smakowita Porsche-pogodynka, jest w ciąży. Ale tylko w niektórych mediach. Bo w innych nie jest. Podobnie jest z Bachledą-Curuś-Farell. Gdzieniegdzie już urodziła, a znowu gdzie indziej jeszcze nie. Tu chłopca, a tam córeczkę, a znowu gdzie indziej dopiero poszły jej wody. Gdyby nie podsłuchy, człowiek całkowicie nie wiedziałby, kogo słuchać.

•  Są w szołbiznesie ludzie, którzy złemu losowi się nie kłaniają, tak jak taki jeden, co się kulom nie kłaniał. Zresztą biorąc pod uwagę miejsce zdarzenia, to może lepiej tam się nie wypinać. Tomek Kammel został showmanem w klubie dla panów zatytułowanym „Usta Mariana”. Tomek opowiada tam dowcipy i skecze, a publika jak tylko ma wolne ręce, to bije brawa.

•  Nową płytę nagrał arcymistrz trąbki Tomasz Stańko. Przy okazji artysta wrzuca do opinii publicznej parę myśli siejących strach i spustoszenie: „Wzruszenie baby, która słucha disco polo, jest takie samo jak wzruszenie Beethovena, gdy pisał V symfonię”. To nie jedyny punkt wspólny. I ta baba, i ten Beethoven byli prawie głusi.

•  Na salonach po długiej przerwie pojawił się niegdysiejszy demon popkultury Michał Wiśniewski. Artysta zaliczający ostatnimi czasy same deficyty, od artystycznego po finansowy, wreszcie zaliczył zauważalny, prestiżowy, znaczny plus.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną