15 edycja Rankingu Posłów POLITYKI
Już 30 sierpnia poznamy wyniki rankingu na najlepszych posłów oraz tych, którym należą się sygnały ostrzegawcze.
15. edycja Rankingu Posłów POLITYKI
Polityka

15. edycja Rankingu Posłów POLITYKI

W tym roku już po raz piętnasty tygodnik POLITYKA przygotował ranking najlepszych posłów, wskazując jednocześnie najlepsze debiuty oraz posłów, którym należą się żółte kartki. Ranking ten powstał we współpracy ze sprawozdawcami parlamentarnymi i dziennikarzami sejmowymi na podstawie oceny pracy posłów, ich wystąpień podczas obrad plenarnych, pracy w komisjach, reprezentowania Sejmu na zewnątrz, także przed Trybunałem Konstytucyjnym,  i umiejętności nawiązywania nieraz trudnego międzypartyjnego dialogu.

Wyniki naszej tegorocznej ankiety, w której o opinię poprosiliśmy 30 dziennikarzy sejmowych, reprezentujących najważniejsze media w Polsce, ogłosimy podczas uroczystości w czwartek  30 sierpnia o godz. 16.00 w Restauracji Sejmowej. Imprezę otworzą Pani Marszałek Sejmu Ewa Kopacz i redaktor naczelny „Polityki” Jerzy Baczyński, a poprowadzi redaktor Janina Paradowska.

Pełną listę bohaterów Rankingu wraz z uzasadnieniami opublikujemy na naszej stronie w czwartek po godz. 17.00, a relację z uroczystości 5 września w numerze 36 POLITYKI.

 Kontakt do akredytacji dla dziennikarzy: d.nowak@polityka.pl

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj