O Polityce

Pomocnik Historyczny POLITYKI - Historia Chińczyków

Polityka
W sprzedaży jest już kolejne wydanie specjalne POLITYKI - Pomocnik Historyczny „Historia Chińczyków”.
Polityka

Najnowsze wydanie Pomocnika Historycznego opisuje dzieje cywilizacji chińskiej od starożytnego cesarstwa, poprzez republikę, wreszcie bastion komunizmu, mocny militarnie, ale ubogi gospodarczo i cywilizacyjnie, aż po drugie mocarstwo świata. W Pomocniku znajdziemy m.in. odpowiedzi na pytania: kto jest chińczykiem i ile jest krajów chińskich, jakie są wynalazki chińskie, które zmieniły Zachód, co kryje się za drogami duchowymi Chińczyków? Pomocnik porusza też zagadnienia języka i pisma, sztuk walki, kuchni, kalendarza chińskiego. Publikacja pomaga zrozumieć istotę odrębności chińskiej cywilizacji i dać odpowiedź na pytanie dlaczego z  Chinami liczą się wszyscy.

Wydanie jest wzbogacone o kalendarium, ilustracje, wyjaśnia także wiele terminów związanych z cywilizacją chińską.  

Pomocnik Historyczny „Historia Chińczyków” będzie miał 140 stron.  Ukaże się w cenie 19,99 zł. Będzie do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl

Publikacja współfinansowana przez: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama