O Polityce

Niezbędnik Inteligenta "O języku w mowie i piśmie"

Polityka
24 października ukazało się kolejne wydanie specjalne POLITYKI „Niezbędnik inteligenta. O języku w mowie i piśmie”.

Będzie ono poświęcone pochodzeniu  języka, jego historii, budowie, przemianach jakim podlega i komunikacji językowej.
Kiedy i dlaczego zaczęliśmy mówić? Jak zbudowany jest język, jakie przybiera formy, jakie zastawia na nas pułapki?
Wydanie specjalne wraz z dziennikarzami tygodnika „Polityka” współtworzą najwybitniejsi polscy językoznawcy, a także praktycy – publicyści, popularyzatorzy, tłumacze, nauczyciele, kulturoznawcy. W Niezbędniku znajdą się  wykłady z historii języka i badań lingwistycznych, fascynujące rozważania o nowych zjawiskach i przyszłości komunikacji, a także rozmowy o języku młodzieży, polityków, a nawet o języku Pana Boga.
Niezbędnik Inteligenta „ O języku w mowie i piśmie” będzie miał 124  strony.  Ukaże się w cenie 16,99 zł. Będzie do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl.

 

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama