O Polityce

Zwierz Blogiem Blogerów!

Miło nam poinformować, że „Blogiem Blogerów” w konkursie organizowanym przez portal Onet.pl został „Zwierz Popkulturalny” Katarzyny Czajki z redakcji POLITYKI.

Jej wpisy mogą państwo śledzić na: http://zpopk.blox.pl . Wyboru dokonano na podstawie badania Brand24 – liczby wzmianek o konkretnych blogach w polskojęzycznym Internecie, w tym interaktywności pod wpisami.
Na Blog Roku 2012 jury i internauci wybrali: frommovietothekitchen.blogspot.com.

Kasi gratulujemy!

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną