Joanna Solska z „Piórem odpowiedzialności”

Joanna Solska nagrodzona
Publicystka POLITYKI otrzymała główną nagrodę w konkursie „Pióro odpowiedzialności” organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Joanna Solska
Michał Mutor/Agencja Gazeta

Joanna Solska

materiały prasowe

Miło nam poinformować, że Joanna Solska, publicystka POLITYKI, została uhonorowana „Piórem odpowiedzialności”, nagrodą przyznawaną przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Joanna Solska otrzymała nagrodę główną w kategorii „artykuł prasowy – media drukowane” za tekst „Szmaciany biznes” (POLITYKA, numer 22/2013). Nagrody rozdano podczas 5. Targów CSR 1 kwietnia na Stadionie Narodowym. Odebrali je autorzy piszący na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Organizatorzy konkursu troszczą się tym samym o wzrost zainteresowania tematyką CSR, ale też wiedzy i kompetencji w tym zakresie.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wyróżniło osiem (na 57 zgłoszonych) publikacji spełniających następujące kryteria: zgodność pracy z celem i tematyką konkursu, walory merytoryczne, kompletność i rzetelność informacji, styl, kreatywność oraz innowacyjność.

W składzie konkursowego jury zasiadali: Marcin Dzierżanowski („Wprost”), Michał Kobosko (Project Syndicate Polska), Agata Kwiatkowska (Polska Agencja Prasowa), dr Magdalena Krukowska („Forbes”), prof. Maciej Mrozowski (Uniwersytet Warszawski), Mirella Panek-Owsiańska (Forum Odpowiedzialnego Biznesu).

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najstarszą i największą organizacją pozarządową w Polsce. Bada wpływ przedsiębiorstwa na środowisko i społeczeństwo, wyznacza trendy, kładzie nacisk na kwestie odpowiedzialności i świadomości w biznesie.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj