O Polityce

Laury dla dziennikarzy POLITYKI

Nagrodzeni dziennikarze POLITYKI: Karol Jałochowski, Rafał Woś i Jacek Żakowski Nagrodzeni dziennikarze POLITYKI: Karol Jałochowski, Rafał Woś i Jacek Żakowski NBP, Franciszek Mazur / Agencja Gazeta

Ogromnie miło nam poinformować, że kolejne prestiżowe wyróżnienia trafiły do rąk dziennikarzy POLITYKI. Karol Jałochowski i Rafał Woś zostali laureatami tegorocznych Grand Pressów. Karola nagrodzono w kategorii: dziennikarstwo specjalistyczne, doceniając jego multimedialny projekt (film i teksty) poświęcony nobliście Royowi Glauberowi, współtwórcy amerykańskiej bomby atomowej. Książkę z filmem „Bomba, która wstrząsnęła światem” dodawaliśmy do 32. numeru POLITYKI – wciąż można ją jednak nabyć w naszym sklepie internetowym (na:

Polityka 51/52.2015 (3040) z dnia 15.12.2015; Do i od Redakcji; s. 163
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.