O Polityce

POLITYKA liderem w kwietniu

Polityka

Po wygranej rywalizacji w pierwszym kwartale 2016 r. POLITYKA umacnia się na pozycji lidera sprzedaży tygodników opinii w Polsce. Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w kwietniu 2016 r. POLITYKA była najchętniej kupowanym tytułem segmentu. Średnia sprzedaż naszego tygodnika w tym czasie wyniosła 129 tys. egzemplarzy i była o 9 proc. wyższa w porównaniu z kwietniem ubiegłego roku.

Na drugim miejscu w zestawieniu ZKDP znalazł się „Newsweek”, który w kwietniu br.

Polityka 27.2016 (3066) z dnia 28.06.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.