O Polityce

POLITYKA numerem 1

Polityka

POLITYKA umacnia się na pozycji lidera sprzedaży tygodników opinii. Nie tylko w pierwszej połowie 2016 r. nasz tygodnik był najchętniej kupowanym tytułem w segmencie. Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy również w lipcu 2016 r. POLITYKA była na pierwszym miejscu. Średnia sprzedaż naszego tygodnika w tym czasie wyniosła 124 tys. egzemplarzy i była o 5 proc. wyższa niż w lipcu ubiegłego roku. Na drugim miejscu zestawienia uplasował się „Newsweek” – ze średnią sprzedażą 119 tys.

Polityka 40.2016 (3079) z dnia 27.09.2016; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.