O Polityce

Zderzenie kultur

W tym tygodniu zapraszamy również na łódzkie Igrzyska Wolności 2016 (20–22 października). Tematem tegorocznej edycji imprezy, organizowanej przez wydawcę czasopisma „Liberté!”, jest „Zderzenie kultur”. Do Łodzi przyjadą wybitni intelektualiści z całego świata, którzy będą rozmawiać o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed Europą i światem w XXI w. Czy rzeczywiście będzie to czas zderzenia kultur, czy przeciwnie – budowania kantowskiej cywilizacji światowego pokoju i gościnności?

Polityka 43.2016 (3082) z dnia 18.10.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.