O Polityce

POLITYKA numerem jeden w 2016 r.

Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w 2016 r. Z wynikiem 118,4 tys. egz. była najchętniej kupowanym tytułem w segmencie. Na drugim miejscu – ze średnią sprzedażą 112,1 tys. egz. – znalazł się „Newsweek”. Tygodnik „wSieci”, który uplasował się na trzecim miejscu w zestawieniu, sprzedawał średnio 72,7 tys. egz. Jego najbliższy konkurent, czyli tygodnik „Do Rzeczy”, zanotował średnią sprzedaż 53,2 tys.

Polityka 8.2017 (3099) z dnia 21.02.2017; Do i od Redakcji; s. 128
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.