O Polityce

Dokąd zmierza Europa – wieczór autorski

Polityka

Zapraszamy na spotkanie z Thomasem Schmidem i Robertem Menassem, autorami dwóch książek-esejów wydanych przez POLITYKĘ w ramach serii europejskiej: „Europa umarła, niech żyje Europa!” (Schmida) oraz „Demokracja nie musi być narodowa” (Menassego). Rozmowę o tym, na ile spiętrzenie kryzysów w samej Unii i wokół niej jest przejawem rozpadu UE, a na ile szansą na naprawę „Rzeczypospolitej Europy”, poprowadzi nasz redakcyjny kolega Adam Krzemiński.

Polityka 19.2017 (3109) z dnia 09.05.2017; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.