O Polityce

Otrzymaliśmy Nagrodę Lewiatana

Nagradzający i nagrodzony. Od lewej: prof. K. Koźmiński, Henryk Orfinger, Marek Kisz, Henryka Bochniarz, Jerzy Baczyński Nagradzający i nagrodzony. Od lewej: prof. K. Koźmiński, Henryk Orfinger, Marek Kisz, Henryka Bochniarz, Jerzy Baczyński Katarzyna Rainka

Z dumą odnotowujemy, że redaktor naczelny Jerzy Baczyński oraz zespół POLITYKI zostali uhonorowani Nagrodą Specjalną Zarządu Konfederacji Lewiatan. To najbardziej wpływowa polska organizacja biznesowa, skupiająca przeszło 4 tys. znaczących polskich firm i reprezentująca interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Konfederacja Lewiatan wyróżniła naszą redakcję za to, że „bez względu na burzliwe zmiany rzeczywistości, na Czytelników co tydzień czeka nowy numer POLITYKI. Wciąż tak samo ambitnej, wyważonej i wpływowej”.

Polityka 19.2017 (3109) z dnia 09.05.2017; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.