Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich - transmisja na żywo w Warszawie!
Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich odbędzie się w tym roku w dn. 25.5.2017 r. w ogrodach pałacu Schönbrunn. Biuro Promocji Miasta Wiednia WienTourismus we współpracy ze światowej sławy orkiestrą po raz pierwszy przygotowała transmisje na żywo tego wyjątkowo wydarzenia w warszawskim Zamku Królewskim oraz w trzech innych miastach.
materiały prasowe/Polityka

Mottem przewodnim tegorocznego koncertu są bajki i mity, a w programie znajdą się utwory Antonína Dvořáka, Piotra Iljicza Czajkowskiego, Sergeja Rachmaninowa oraz Igora Strawińskiego.

Na wielkoformatowym, stylizowanym na pawilon Gloriette ekranie LED będzie można zobaczyć Filharmoników Wiedeńskich pod batutą Christopha Eschenbacha i w akompaniamencie sopranistki Renée Fleming. Dzięki kunsztownej stylizacji uczestnicy wydarzenia w Warszawie będą czuli się, jak na koncercie na świeżym powietrzu w parku pałacowym Schönbrunn.

Koncert  rozpocznie się o godz. 20:30 w Ogrodzie Dolnego Zamku Królewskiego w Warszawie (Arkady Kubickiego) 

Dla gości dostępne będą darmowe koce piknikowe, a w przypadku deszczowej pogody zostały przygotowane specjalne przeciwdeszczowe peleryny.

Transmisja na żywo Koncertu Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich zaplanowana została w Warszawie oraz w tym samym czasie w Barcelonie, w Pekinie i w Seulu (z przesunięciem czasowym).

Wstęp jest wolny!

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: concert.vienna.info.

 

 

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną