O Polityce

Nie tędy woda

Polityka

W 27 numerze POLITYKI ukazał się artykuł Ryszardy Sochy „Nie tędy woda”. Przytoczono w nim wypowiedź wicemarszałka województwa pomorskiego Ryszarda Świlskiego, z której wynika, że przekop Mierzei Wiślanej ma kosztować 1,6 mld zł i to pochodzących z funduszy na modernizację tzw. starej węglówki z Gdyni do Kościerzyny. Czy z tych funduszy, nie wiem, ale przekop ma kosztować 0,8 mld zł, więc nawet przy założeniu, że ten limit zostanie przekroczony, nie będzie to raczej 1,6 mld zł.

Polityka 29.2017 (3119) z dnia 18.07.2017; Do i od Redakcji; s. 94
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.