O Polityce

POLITYKA ponownie wygrała z posłem Mularczykiem

Polityka
Sąd Apelacyjny opublikował wyrok w sprawie o naruszenie prawa do prywatności z powództwa Iwony i Arkadiusza Mularczyków. Wyrok jest korzystny dla Polityki.

Sąd Apelacyjny w Warszawie 20 lipca opublikował wyrok z powództwa Iwony i Arkadiusza Mularczyków przeciwko POLITYCE o naruszenie prawa do prywatności. Sąd uznał apelację powodów za bezzasadną. Chodziło o reportaż Edyty Gietki „Pośli upór” (POLITYKA 6/14), w którym autorka opisywała, jak poseł, wykorzystując pełnioną funkcję, próbował eksmitować bezdomnego z działki leżącej w pobliżu swojej posesji, powołując się na jego dobro.

Polityka 32.2017 (3122) z dnia 08.08.2017; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.