O Polityce

Napisałeś pracę magisterską o PRL? Zdobądź Nagrodę im. M.F. Rakowskiego!

Mirosław Gryń / Polityka
Na zgłoszenia czekamy do 29 września.
Polityka

Do 29 września przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najlepszą pracę magisterską poświęconą czasom PRL! Zapraszamy do udziału zarówno świeżo upieczonych, jak i ubiegłorocznych magistrów. Swoje kandydatury mogą zgłaszać absolwenci studiów różnych kierunków i uczelni – organizatorowi zależy, aby PRL była oglądana z różnych punktów widzenia i wedle różnorodnych perspektyw badawczych. Autor najlepiej ocenionej przez jury pracy otrzyma 15 tys. zł. (Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na początku grudnia).

Więcej informacji o Nagrodzie im. Mieczysława F. Rakowskiego – w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy – na naszej stronie: www.polityka.pl/Rakowski

Polityka 37.2017 (3127) z dnia 12.09.2017; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną