O Polityce

Woś z nagrodą Grabs

Rafał Woś Rafał Woś Polityka

W XV edycji konkursu dla dziennikarzy ekonomicznych im. Władysława Grabskiego jedną z głównych nagród (w kategorii wywiad) dostał nasz redakcyjny kolega Rafał Woś. Uwagę jury zwróciła jego rozmowa z Marianą Mazzucato, prof. ekonomii, o micie państwa marnotrawnego i konieczności dzielenia się zyskiem przez wielkie koncerny. Jak napisano w uzasadnieniu, publikacja przełamuje stereotypy w postrzeganiu roli państwa, które chce wspierać inwestycje i kreować tak potrzebne w gospodarce innowacje.

Polityka 49.2017 (3139) z dnia 05.12.2017; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.