O Polityce

Nagrody Historyczne POLITYKI 2018

Polityka

Zapraszamy do zgłaszania książek do Nagród Historycznych POLITYKI 2018. Nagrody przyznawane są za książki o tematyce historycznej, dotyczącej najnowszej historii Polski, w trzech kategoriach: prace naukowe i popularnonaukowe, pamiętniki i wspomnienia oraz źródła. Zgłoszenia powinny dotyczyć książek i publikacji, które w metryczce mają wpisany rok wydania 2017. Prosimy o przesyłanie trzech egzemplarzy każdej zgłoszonej pozycji. Pożądane jest dołączenie recenzji naukowej (również wewnętrznych) książki.

Polityka 49.2017 (3139) z dnia 05.12.2017; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.