O Polityce

W Elblągu o prezydentach

Polityka
Polityka

W czwartek 7 grudnia o godz. 17.00 w Bibliotece Elbląskiej (ul. św. Ducha 3–7) odbędzie się spotkanie z prof. Tomaszem Nałęczem, autorem wydanej niedawno nakładem POLITYKI książki „Strażnicy Rzeczypospolitej. Prezydenci Polski w latach 1989–2017”. Spotkanie poprowadzi Jacek Nowiński, dyrektor biblioteki. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Polityka 49.2017 (3139) z dnia 05.12.2017; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.