O Polityce

Wyjaśnienie

Polityka

W nawiązaniu do artykułu „Rzucanie kłód” (POLITYKA 47) pragnę wyjaśnić, że pomoc ze środków PFRON obsługują Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie (...). Tym samym opisane w artykule sytuacje, odnoszące się do osób niepełnosprawnych, nie miały miejsca w Oddziałach PFRON, jak to zostało opisane w materiale, tylko w jednostkach samorządu terytorialnego, który dysponuje środkami przekazywanymi przez Fundusz.

Polityka 51/52.2017 (3141) z dnia 17.12.2017; Do i od Redakcji; s. 147
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.