O Polityce

POLITYKA najczęściej cytowanym tygodnikiem w 2017 r.

Polityka

Miło nam poinformować, że nasz tygodnik zajął pierwsze miejsce w Rankingu Cytowań i Informacji przygotowanym przez Newton Media za cały ubiegły rok.

W 2017 r. POLITYKA była najczęściej cytowanym tygodnikiem ogólnopolskim: polska prasa powoływała się na nasz tytuł 1221 razy (informacje POLITYKI: 649, cytowania naszych materiałów: 572). Na drugim miejscu zestawienia znalazł się „Newsweek” – przywoływany 948 razy (z czego na informacje powoływano się 440 razy, zaś materiały „Newsweeka” cytowano 508 razy).

Polityka 5.2018 (3146) z dnia 30.01.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.