O Polityce

POLITYKA liderem sprzedaży w 2017 r.

Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w 2017 r. Z wynikiem 110 tys. egz. wydawany przez nas tygodnik miał najwyższą średnią sprzedaż w całym segmencie pism społeczno-politycznych. Na drugim miejscu, z wynikiem 97 tys. egz., uplasował się „Newsweek”. Sprzedaż pozostałych tygodników społeczno-politycznych nie przekroczyła 65 tys. egz. Tygodnik „Sieci”, który znalazł się na trzecim miejscu w zestawieniu, sprzedawał średnio 62 tys.

Polityka 8.2018 (3149) z dnia 20.02.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.