O Polityce

O rewolucji w POLITYCE

Zapraszamy na spotkanie z Różą Luksemburg

Polityka

Zapraszamy na spotkanie z okazji premiery zbioru tekstów Róży Luksemburg „O rewolucji. 1905, 1917” (Książka i Prasa, Warszawa 2017), które odbędzie się w czwartek 8 marca o godz. 18 w siedzibie redakcji POLITYKI przy ul. Słupeckiej 6 w Warszawie.

Spotkanie poprowadzi Przemysław Wielgosz, redaktor naczelny polskiej edycji „Le Monde diplomatique”. Dr Anna Baumgart, Edwin Bendyk oraz Holger Politt, dyrektor warszawskiego biura Fundacji im. Róży Luksemburg, będą rozmawiać o książce, o przebiegu i konsekwencjach przełomów lat 1905 i 1917, o alternatywnych scenariuszach; przyjrzą się także rewolucyjnej sztuce i jej wpływowi na awangardową kulturę w Polsce i w Europie.

Polityka 10.2018 (3151) z dnia 06.03.2018; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "O rewolucji w POLITYCE"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.