O Polityce

Profesor z przyszłością

Profesor Jerzy Kleer świętuje 90-te urodziny

Prof. Jerzy Kleer Prof. Jerzy Kleer Teodor Klepczyński

Jerzy Kleer, profesor ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim i w Polskiej Akademii Nauk, członek zespołu redakcyjnego POLITYKI od 1958 r. do dziś, ukończył – uwaga! – 90 lat. Pytany, czemu zawdzięcza cechującą go niezmiennie niezwykłą aktywność intelektualną, wigor i dobry humor, zawsze odpowiada: „pracy”. To naprawdę poważny argument przeciwko obniżaniu wieku emerytalnego. Jerzy Kleer jest autorem ponad 300 publikacji naukowych i mnóstwa prasowych w Polsce i za granicą.

Polityka 10.2018 (3151) z dnia 06.03.2018; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Profesor z przyszłością"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.