O Polityce

Twoje pieniądze w walce o prawa kobiet

Minigranty Funduszu Feministytcznego

Polityka

Emerytki z Pomorza chcą się uczyć samoobrony, kobiety z niepełnosprawnościami iść na kurs nurkowy, więźniarki wystawić terapeutyczny spektakl, nastolatki rozmawiać o akceptacji swojego ciała, a gospodynie wiejskie spotkać się z ginekolożką. To niektóre ze 193 pomysłów, które zostały zgłoszone w pierwszym konkursie Funduszu Feministycznego na minigranty.

Fundusz powstał na fali feministycznego przebudzenia ostatnich dwóch lat, by zbierać pieniądze i przekazywać je lokalnym grupom i organizacjom, które stają w obronie praw kobiet.

Polityka 10.2018 (3151) z dnia 06.03.2018; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Twoje pieniądze w walce o prawa kobiet"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.