O Polityce

Strzały zza węgła – do myśliwych

Kolejny głos w sprawie polskich myśliwych

Polityka

W prasie pojawiają się ostatnio liczne tendencyjne i kłamliwe relacje o myśliwych, o „kolejnych przypadkiem postrzelonych i omal nie zabitych”, o luksusie, w jakim rzekomo pławią się członkowie Polskiego Związku Łowieckiego. (...) Niesmak mój budzą niektóre tendencyjne i nieobiektywne wypowiedzi dziennikarzy i ich gości. Zaniepokojony jestem głoszonymi opiniami i propozycjami w sprawie łowiectwa, które cechuje najczęściej daleko idąca ignorancja i bardzo pobieżna znajomość przyrody, w tym łowiectwa.

Polityka 11.2018 (3152) z dnia 13.03.2018; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Strzały zza węgła – do myśliwych"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.