O Polityce

Doradca Baracka Obamy z wykładem w POLITYCE

Charles A. Kupchan Charles A. Kupchan Kaveh Sardari / materiały prasowe

Tygodnik POLITYKA oraz Fundacja im. Friedricha Eberta zapraszają w środę 9 maja 2018 r. o godz. 17.30 do siedziby redakcji przy ul. Słupeckiej 6 w Warszawie na wykład Charlesa A. Kupchana, profesora stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Georgetown, głównego doradcy ds. Europy w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego za prezydentury Baracka Obamy. Wystąpienie amerykańskiego eksperta i przewidziana po nim dyskusja panelowa poświęcone będą bezpieczeństwu w Europie w kontekście zagrożeń związanych z destabilizacją krajów sąsiednich przez Rosję, rosnącym izolacjonizmem i niechęcią USA do silnego angażowania się na Starym Kontynencie, jak również sporom wewnątrz Europy (m.

Polityka 16.2018 (3157) z dnia 17.04.2018; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.