O Polityce

Edukować edukującego

Kontrowersje wokół pamiątek po locie Mirosława Hermaszewskiego

Polityka

Po mojej publikacji (POLITYKA 25) na temat eksponatów związanych z pierwszym lotem Polaka w kosmos zareagowało Muzeum Wojska Polskiego, pisząc m.in., że „nierzetelny artykuł” stawia je w złym świetle i „nieprawdą jest, że »Muzeum Wojska Polskiego robi, co może, żeby nie odebrać swoich cennych eksponatów«. W rzeczywistości to Dyrektor Muzeum Okręgowego w Sieradzu w piśmie z 5 grudnia 2017 r.

Polityka 27.2018 (3167) z dnia 03.07.2018; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Edukować edukującego"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.