O Polityce

Prokurator do zadań

Polemika z tekstem Grzegorza Rzeczkowskiego

Polityka

Po tekście Grzegorza Rzeczkowskiego „Prokurator do zadań” (POLITYKA 28) do naszej redakcji przyszło „sprostowanie” bohatera artykułu ppłk. Jana Zarosy. Podpułkownik stał się symbolem prokuratury pod rządami PiS. Chcieliśmy zatem przedstawić człowieka, który prowadzi najbardziej medialne śledztwa dotyczące styku wojskowych służb i polityki, m.

Polityka 33.2018 (3173) z dnia 13.08.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Prokurator do zadań"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.