O Polityce

Gdynia dla Pawła Sołtysa

Nagroda Literacka Gdynia dla Pawła Sołtysa

Zbigniew Kruszyński (z lewej) i Paweł Sołtys. Zbigniew Kruszyński (z lewej) i Paweł Sołtys. materiały prasowe

Ogłoszono laureatów tegorocznej, 13. już, edycji Nagrody Literackiej Gdynia. W kategorii proza trofeum otrzymał Paweł Sołtys (w świecie muzycznym: Pablopavo), laureat Paszportu POLITYKI, znany z naszych łamów jako jeden z autorów Kawiarni Literackiej. Nagrodę Gdynia w pozostałych kategoriach odebrali Krzysztof Mrowcewicz (eseistyka), Dominik Bielicki (poezja) i Sława Lisiecka (za przekład na język polski). Laureatom gratulujemy, a

Polityka 36.2018 (3176) z dnia 04.09.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Gdynia dla Pawła Sołtysa"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.