O Polityce

Dyskusja młodych o „Klerze” w polityce.pl

Co młodzi sądzą o filmie „Kler”? Zapraszamy do forum POLITYKI

Polityka

Po publikacji wywiadu Janusza Wróblewskiego z Wojciechem Smarzowskim, reżyserem filmu „Kler”, otrzymaliśmy bardzo długi list od pani Małgorzaty Krzemień, studentki prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Autorka pisze, że oglądała film z przyjaciółką w „kultowym rzeszowskim kinie studyjnym »Zorza«” i że po seansie „nikt nie klaskał”, wszyscy wyszli z kina „jakby w pośpiechu”. Pani Małgorzata dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat filmu i reakcjami, jakie „Kler” wywołał wśród jej znajomych.

Polityka 42.2018 (3182) z dnia 16.10.2018; Do i od redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Dyskusja młodych o „Klerze” w polityce.pl"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.