O Polityce

Odpowiedź na sprostowanie Michała M. Lisieckiego

Ciąg dalszy polemiki w sprawie rosyjskich śladów na taśmach

Polityka

W tekście „Rosyjski ślad na taśmach” (POLITYKA 36), poza pokazaniem prowadzących do rosyjskich służb tropów w aferze podsłuchowej, próbowałem wyjaśnić, dlaczego „nagrania kelnerów” trafiły najpierw do „Wprost” i dlaczego właśnie ten tygodnik oraz jego „bratnia” gazeta, czyli „Do Rzeczy”, na początku afery opublikowały tak dużo zarejestrowanych potajemnie rozmów polityków.

Polityka 46.2018 (3186) z dnia 13.11.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Odpowiedź na sprostowanie Michała M. Lisieckiego"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.