O Polityce

Misja Kesslera

Wyjaśnienie do podpisu w tekście „Pokój i wojna” Adama Krzemińskiego

Polityka

Opracowany przez profesorów Krzysztofa Ruchniewicza i Marka Zyburę wybór z dzienników Harry’ego Kesslera „Moja polska misja” został wydany nie przez krakowski Znak – jak podaliśmy w podpisie pod zdjęciem okładki (POLITYKA 47) – lecz przez poznańskie wydawnictwo Nauka i Innowacje. Za pomyłkę przepraszamy.

Polityka 48.2018 (3188) z dnia 27.11.2018; Do i od Redakcji; s. 97
Oryginalny tytuł tekstu: "Misja Kesslera"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.