O Polityce

Czekamy na zgłoszenia do Nagród Historycznych

60. edycja Nagród Historycznych POLITYKI

Polityka

Przed nami 60. już edycja Nagród Historycznych POLITYKI. Zapraszamy do zgłaszania propozycji książek wydanych w 2018 r. poświęconych najnowszej historii Polski. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: prace naukowe i popularnonaukowe, pamiętniki i wspomnienia oraz źródła. Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać trzy egzemplarze danej publikacji (w metryczce musi być wpisany rok wydania: 2018); mile widziane są też recenzje naukowe książki (również wewnętrzne). Prosimy o przesłanie ich na adres: Tygodnik POLITYKA; ul.

Polityka 49.2018 (3189) z dnia 04.12.2018; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Czekamy na zgłoszenia do Nagród Historycznych"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.