O Polityce

Bez skandalu

Sprostowanie do artykułu Marcina Piątka

Polityka

W rzetelnym – i dobrze oddającym absurd zakazu korzystania przeze mnie z pływalni w łódzkiej Zatoce Sportu – tekście („Zakaz pływania”, POLITYKA 4) autor trochę się zagalopował, dając wiarę jednemu ze swoich rozmówców, jakobym to miał „opuszczać Ostrowiec Świętokrzyski skłócony, w atmosferze skandalu”. Otóż pragnę podkreślić, że pięcioletni okres pracy na stanowisku trenera-koordynatora sekcji pływackiej KSZO Ostrowiec zakończyłem w bardzo dobrej atmosferze i do dziś utrzymuję z tamtejszymi osobami, którym dobro pływania leży na sercu, znakomite relacje.

Polityka 7.2019 (3198) z dnia 12.02.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Bez skandalu"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.