O Polityce

Nie dla E?

Polemika z autorami tekstu „Nie dla E”

Polityka

Karolina Głowacka i Marcin Rotkiewicz w artykule „Nie dla E” (POLITYKA 6) w sposób nierzetelny ocenili moją opinię dla Najwyższej Izby Kontroli dotyczącą potencjalnych zagrożeń dla zdrowia Polaków związaną ze spożyciem dodatków do żywności, tzw. E. Po pierwsze, NIK zlecił mi wykonanie analizy na podstawie przesłanych do wglądu materiałów pokontrolnych dotyczących zawartości E w prawie 3 tys.

Polityka 7.2019 (3198) z dnia 12.02.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Nie dla E?"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.