O Polityce

Wyjaśnienie

Wyjaśnienie do artykułu Joanny Solskiej

Polityka

Wspomniana w tekście „A gdzie kolczyki” (POLITYKA 7) rzeźnia, którą zamknięto po ujawnieniu przez dziennikarzy „Superwizjera” (TVN) afery z nielegalnym ubojem chorych krów, znajduje się w miejscowości Kalinowo na terenie powiatu ostrowskiego. Nazwa ubojni to Elkopol Sp. z o.o., nie zaś – jak podano w artykule – Ekopol.

Polityka 8.2019 (3199) z dnia 19.02.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Wyjaśnienie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.