O Polityce

Kłopotliwy kuzyn

Sprostowanie do artykułu „Kłopotliwy kuzyn”

Polityka

W rozmowie z prof. Pawłem Śpiewakiem „Kłopotliwy kuzyn” (POLITYKA 10) pada sformułowanie, jakoby Jerzy Giedroyc kierował pismem „Prosto z mostu”. W istocie pismo wydawał Stanisław Piasecki. Wątki, o których mowa w rozmowie, były obecne zarówno w publicystyce Stanisława Piaseckiego, jak i Jerzego Giedroycia.

Polityka 11.2019 (3202) z dnia 12.03.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Kłopotliwy kuzyn"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.