O Polityce

POLITYKA w nowej cyfrowej odsłonie

Polityka

Zmiany poczynione na naszej stronie internetowej – jej zupełnie nowe oblicze, funkcje, zawartość – nie umknęły i Państwa uwadze. Do naszej redakcji napłynęło sporo listów w tej sprawie. Wybrane chcielibyśmy przytoczyć. Za wszystkie reakcje, i te pochwalne, i te krytyczne, bardzo dziękujemy. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej nowej strony (www.polityka.pl) i podzielenia się z nami opiniami na jej temat: internet@polityka.pl.

#

Gratuluję odwagi, pomysłu, wyobraźni i wizjonerskiego podejścia do roli, formy i kształtu mediów w XXI w.

Polityka 15.2019 (3206) z dnia 09.04.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.