O Polityce

Dzień świra

Więcej o filmie „Dzień świra” Marka Koterskiego

Polityka

Na okładce ostatniego numeru POLITYKI znalazł się fragment monologu oraz kadr z filmu „Dzień świra” Marka Koterskiego. W uzupełnieniu do zamieszczonego tamże podpisu – na prośbę Studia Filmowego „Zebra” – pragniemy poinformować, że autorem scenariusza i reżyserem jest Marek Koterski. Film został wyprodukowany w 2002 r. przez Studio Filmowe „Zebra”, Vision Film oraz Non Stop Film Service, a jego głównymi producentami byli Juliusz Machulski i Włodzimierz Otulak.

Polityka 16.2019 (3207) z dnia 16.04.2019; Do i od Redakcji; s. 114
Oryginalny tytuł tekstu: "Dzień świra"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.