O Polityce

POLITYKA kolejny miesiąc liderem sprzedaży

POLITYKA wciąż przoduje

Polityka

Miło nam kolejny raz poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy również w lutym 2019 r. POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Z wynikiem 93 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy najchętniej kupowanym pismem w segmencie i wyprzedziliśmy „Newsweek”, który ze średnią sprzedażą 79 tys. egz. znalazł się na drugim miejscu w zestawieniu ZKDP. Pozostałe tytuły zostały daleko w tyle. Tygodnik „Sieci”, który uplasował się na trzecim miejscu, sprzedawał średnio 40 tys.

Polityka 17/18.2019 (3208) z dnia 23.04.2019; Do i od Redakcji; s. 146
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA kolejny miesiąc liderem sprzedaży"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.