O Polityce

Podyskutujmy o decentralizacji

O problemie kontynuacji w polityce

Polityka

Tygodnik POLITYKA wydrukował serię artykułów „Co po PiS”. Teraz pałeczkę przejęła „Gazeta Wyborcza”. Zachwycił mnie artykuł z 2 kwietnia „Podzielmy się Polską”. Autorzy piszą m.in.: „W zdecentralizowanej Polsce zwycięzca w wyborach parlamentarnych nie będzie zdobywał całej władzy, a przegrany nie będzie tracił wszystkiego”. I oto chodzi! Zachęcajcie światłych ludzi, aby w rubryce Ogląd i Pogląd zechcieli wypowiedzieć się w tej sprawie. Bardzo chciałabym, aby rozpętano wściekłą dyskusję na ten temat.

Polityka 17/18.2019 (3208) z dnia 23.04.2019; Do i od Redakcji; s. 146
Oryginalny tytuł tekstu: "Podyskutujmy o decentralizacji"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.