O Polityce

Francuski sen

Zapraszamy na spotkanie z Markiem Ostrowskim

Wraz z Wydawnictwem Akademickim Dialog zapraszamy na spotkanie z Markiem Ostrowskim, dziennikarzem i publicystą POLITYKI, autorem książki „Francuski sen”. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka TVN24. Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 maja o godz. 18 w siedzibie redakcji POLITYKI przy ul. Słupeckiej 6 w Warszawie. Po dyskusji zapraszamy na lampkę wina.

Polityka 19.2019 (3209) z dnia 07.05.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Francuski sen"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.