O Polityce

Od pustych półek do Okrągłego Stołu

Debata o ostatnim dziesięcioleciu PRL

Polityka

Zapraszamy na debatę „Dekada braku nadziei. Od pustych półek do Okrągłego Stołu”, która odbędzie się w poniedziałek 13 maja o godz. 20 w warszawskim kinie Luna (ul. Marszałkowska 28). Organizowana w ramach 16. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity (którego POLITYKA jest patronem medialnym) dyskusja rozpocznie się zaraz po pokazie filmu „1989” w reż. Michała Bielawskiego, a poprowadzi ją publicystka POLITYKI Joanna Solska, autorka niedawno wydanej książki o latach 80.

Polityka 19.2019 (3209) z dnia 07.05.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Od pustych półek do Okrągłego Stołu"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.