O Polityce

60. gala Nagród Historycznych POLITYKI

Laureaci z członkami jury i sponsorami Nagrody. Laureaci z członkami jury i sponsorami Nagrody. Tadeusz Późniak, Leszek Zych / Polityka
Mecenasem Nagród Historycznych POLITYKI jest firma Dantex.materiały prasowe Mecenasem Nagród Historycznych POLITYKI jest firma Dantex.

W ubiegłym tygodniu w siedzibie naszej redakcji mieliśmy zaszczyt gościć laureatów 60. edycji Nagród Historycznych POLITYKI, a także nominowanych, wydawców książek historycznych oraz licznie przybyłych gości. – To dzień dla nas szczególny, 60-lecie ustanowienia tej Nagrody, której pomysłodawcą i przewodniczącym jury przez cały ten czas pozostaje redaktor Marian Turski – podkreślał redaktor naczelny tygodnika Jerzy Baczyński. – Nagrodę wymyśliliśmy z Kazimierzem Koźniewskim – uzupełniał red.

Polityka 20.2019 (3210) z dnia 14.05.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.