O Polityce

Bracia biorą się za SKOK-i

Bracia Sekielscy zrobią film o SKOK-ach

Polityka

Marek i Tomasz Sekielski przygotowują kolejny – po „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w Kościele – dokument dużej wagi, tym razem poświęcony aferom finansowym SKOK. Projekt powstanie z pieniędzy zebranych w zbiórce internetowej. Na produkcję, ekipę i sprzęt potrzeba 550 tys. zł, sporą część tej sumy już udało się zgromadzić. Pisze Tomasz Sekielski: „Bogate instytucje finansowe chętnie wytaczają procesy nawet za zwykłą krytykę swojego funkcjonowania, a SKOK-i już wielokrotnie nękały dziennikarzy”.

Polityka 21.2019 (3211) z dnia 21.05.2019; Do i od Redakcji; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "Bracia biorą się za SKOK-i"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.